Impreza firmowa – 10, 20, 30-lecie? Nie może nas zabraknąć!

Kategorie | Imprezy plenerowe

Imprezka firmowa – sprawdź fotobudke!

Nie masz pomysłu na atrakcję podczas imprezy, na której będzie mnóstwo gości? Nic prostszego! Wystarczy zamówić Fotobudkę z Naszej oferty! Wynajem Fotobudki do robienia zdjęć na różnego rodzaju eventach to nasza specjalność. Proponujemy Państwu całkowitą personalizację zamówienia, dzięki czemu klient może otrzymać ofertę doskonałą, zaprojektowaną specjalnie dla niego, co gwarantuje zadowolenie za każdym razem. Fotobudka może się prezentować dokładnie tak, jak sobie Państwo życzą, co więcej wygląd, rozmiar i rozmieszczenie zdjęć zależy tylko od Państwa, możecie stworzyć zarówno romantyczne ramki dla dwojga, klimat prosto z Karaibów na szalone party w grupie, weselne i ślubne tła ozdobne, dekoracyjne zdobienia urodzinowe, jak i wiele, wiele innych wzorów. Format, kolory, napisy, grafika, emblematy firmowe – zrobimy wszystko, co trzeba, aby zdjęcia wyglądały jak najlepiej i odzwierciedlały Państwa wizję.

Zabawa z fotobudka

Nasza Fotobudka pozwala na cały ogrom możliwości zestawień tak, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb! Ponadto specjalizujemy się w różnorodności gadżetów w Naszej ofercie – peruki, stroje, zwariowane akcesoria o dowolnej tematyce – zdjęcia z Fotobudki będą niepowtarzalne! Martwisz się o transport? Niepotrzebnie, oferujemy także dowóz Fotokabiny do wskazanego miejsca! Budka do zdjęć to najszybszy i najprostszy sposób zapewnienia atrakcji na dowolnej imprezie, od wesela po integracyjne spotkania firmowe.

Szczególnie trudno jest zabawić gości na imprezie masowej, takiej jak jubileuszowe zjazdy wszelkiego rodzaju. Coś o tym wiemy i dlatego proponujemy Państwu wynajem naszej Fotobudki. Jest to idealne rozwiązanie na 20, 30 i 50-lecia oraz inne jubileusze, gdzie bawi się dużo osób, często z różnych środowisk. Budka do robienia zdjęć jest fantastyczną formą integracji – można wymieniać się gadżetami, strojami, a na zdjęciach może być wiele osób naraz, co zbliża wszystkich uczestników zabawy. Koniec z nudnymi, sztywnymi spotkaniami po latach. Teraz wszyscy mogą bawić się razem! Zabawa z fotobudka gwarantuje niezapomniane chwile i mnóstwo śmiechu! Ponadto, aby jeszcze skuteczniej utrwalić wspomnienia, proponujemy wklejanie przez gości gotowych już zdjęć do pamiątkowego albumu, dzięki któremu zdjęcia pozostaną w jednym miejscu, do którego każdy może zajrzeć w dowolnej chwili. Pamiątkowy album może także stanowić piękny prezent dla bliskiej osoby. Dzięki niemu wspomnienia wrócą do nas dosłownie w mgnieniu oka!

40 lecie z fotobudka