Dwie imprezy w jednym terminie? Nic prostszego! Czyli jak nam minął weekend

Kategorie | Imprezy plenerowe

Wypożyczenie fotobudki – dwie różne imprezy w dówch różnych miejscach

Tak było właśnie w ostatni weekend czerwca. Jedna impreza zaplanowana miesiąc wcześniej, druga tydzień przed. Staramy się nigdy nie odmawiać naszym potencjalnym klientom współpracy z nami. Nawet jeżeli mamy termin zajęty przez jedną fotobudkę, posiadamy drugą która spełnia te same funkcje, a ekipa ją obsługująca spełni Państwa najśmielsze oczekiwania. Pozytywna energia, śmiech, zabawa, a zarazem pełen profesjonalizm podczas każdej imprezy.
Jesteśmy w posiadaniu dwóch fotobudek. Jest to duża mobilność dla nas jak i dla naszych klientów. Dlatego ten weekend był dla nas tak owocny, a zarazem pracowity.


„tak wygląda nasza fotobudka, jest zamykana, podświetlana, a dostęp do gadżetów jest nieograniczony”

Opiszmy pokrótce jak spędziliśmy ten czas z fotomaszynami

1. Impreza firmowa – piknik

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć na imprezie firmowej przedsiębiorstwa Dadoń. Cały „event” odbywał się na świeżym powietrzu. Warunki atmosferyczne były sprzyjające. Świeciło słońce, nie zapowiadało się na opady atmosferyczne. Dla gwarancji bezpieczeństwa rozstawiliśmy namiot pod którym mogliśmy ustawić fotokabinę. Planowo mieliśmy zacząć robić zdjęcia od godziny 19:00 do godziny 21:00. Jednakże z powodu sporego zainteresowania rozpoczęliśmy odrobinę wcześniej. Fotobudkę rozstawiliśmy na trzy godziny przed imprezą. Zawsze staramy się ustawić cały sprzęt wcześniej, żeby każdy z gości biorących udział w imprezie wiedział, iż będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć w budce. Nigdy nie robimy tego w trakcie imprezy.

Co było dalej

Po rozstawieniu namiotu, umieściliśmy pod nim fotokabine, regał z gadżetami, oraz roll up z tłem do green screenu.
Wszystko według wytycznych zleceniodawcy.
Przez całą imprezę wykonaliśmy około stu zdjęć. Działaliśmy do godziny ok. 21:15. Dlaczego 15 minut dłużej? Mamy świadomość tego, że wykonywanie zdjęć przez fotobudke może się przedłużyć. W końcu jest to świetna i niecodzienna możliwość zabawy! Nigdy nikogo nie „wyrzucamy” z budki w trakcie wykonywania sesji po planowanym czasie. Nie pobieramy również dodatkowej opłaty za rozpoczętą godzinę. Jest to forma lojalności wobec osób/osoby nas zatrudniającej.
Po zakończonej imprezie właściciel firmy otrzymał od nas pendriva wraz ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami przez fotobudkę. Firma Dadoń była zachwycona naszą usługą, właściciel nie spodziewał się, że wypożyczenie fotobudki będzie takie proste, a zabawa z nią to sama przyjemność.

Personalizacja zdjęć dla firmy Dadoń :
Perosnalizacja wykonana wg wytycznych.
4 ujęcia na arkuszu 10×15. Logo firmy + nazwa imprezy z datą.
przykładowa personalizacja

2. Impreza weselna

Wypożyczenie fotobudki na imprezę weselną Państwa Moniki i Adriana.
W ostatnim czasie fotobudka na weselach stała się bardzo atrakcyjną formą rozrywki. Jej możliwości są wykorzystywane przede wszystkim do wklejania pamiątkowych zdjęć na kartki w księdze gości lub albumie fotograficznym. Śmieszne wpisy uzupełnione o śmieszne zdjęcia rewelacyjnie komponują się w całość pozostawiając radość w sercu i uśmiech na twarzy Pary Młodej.

Odnośnie samej imprezy.

Całość odbyła się w hotelu Jan w Darłowie.
Planowo fotokabina miała wystartować od godziny 22:00 i być dostępna do godziny 3:00. Na spokojnie rozstawiliśmy sprzęt między godziną 17:00 a 18:00, kiedy Państwo Młodzi wraz ze wszystkimi gośćmi byli na ceremonii w kościele.
Pani Monika zażyczyła sobie, żeby fotobudka miała dodatkową opcje wrzucania zdjęć na facebooka.
Niestety przez słaby zasięg naszego oraz ogólnie dostępnego internetu usługa ta była niedostępna. Jakby tego było mało, pech chciał, że akurat tego dnia nasz komputer borykał się z problemami systemowymi, które trwały prawie dwie godziny. Złośliwość rzeczy martwych sprawiła, że mieliśmy drobne opóźnienie oraz nieaktywną usługę „facebook”. Nie mniej jednak w ramach rekompensaty działaliśmy z naszą fotokabiną od godziny 22:25 do godziny 4:00.

Co na to młodzi i goście

Mimo skumulowanych problemów technicznych Państwo Młodzi byli pod wrażeniem jakości zdjęć wykonanych przez fotobudke. Entuzjazm udzielił się również gościom weselnym, którzy chwalili sam pomysł oraz wykonanie zdjęć w technologii green screen. Jest to dodatkowa opcja, a my jako firma posiadamy jedną z niewielu fotobudek w Polsce która posiada tego typu możliwość wykonywania pamiątkowych fotek.
Wydaje się, że w ogólnym rozrachunku wypadliśmy w oczach weselników całkiem dobrze 😉 mimo małych wpadek zostaliśmy rozgrzeszeni, a uczestnicy byli pod wrażeniem naszej kreatywności jak i samych możliwości naszej fotokabiny.

Personalizacja zdjęć dla Państwa Moniki i Adriana :
Perosnalizacja wykonana wg wytycznych.
3 ujęcia na dwóch paskach 5x15cm. Personalizacja wykonana pod księgę gości weselnych.
przykładowa personalizacja

Następna impreza weselna czeka nas już w tę sobotę :-)!