CZARNY TULIPAN – WESELE 01.08.2015

Kategorie | Przyjęcia Weselne

Pierwszy dzień sierpnia rozpoczęliśmy wynajęcie budki na wesele dla Państwa Ani i Romana.
Państwo Młodzi już w październiku tamtego roku zarezerwowali sierpniowy termin. Miało to miejsce podczas ślubnych targów w Koszalinie. Nasza fotobudka od razu przypadła im do gustu i
doskonale wiedzieli, że ich impreza weselna nie może się obejść bez naszej usługi.
Sympatyczni, a zarazem stanowczy kontrahenci zaufali nam i naszemu doświadczeniu.

Atrakcje podczas zabawy

Podczas wesela było wiele przeróżnych atrakcji. Oprócz naszej fotobudki miał miejsce występ komika, pokaz fajerwerków, fireshow, występ szczudlarzy, oraz dla dzieci były dostępne dmuchawce. Mimo tylu atrakcji goście cykali zdjęcia przez pełne dwie godziny funkcjonowania naszej fotobudki.
Z fotobudka wystartowaliśmy o godzinie 21:00, zakończyliśmy usługę chwilę po godzinie 23:00. Mnóstwo życzliwych osób dało się tej nocy uchwycić w blasku fleszy naszej fotokabiny. Wykonaliśmy około 60 zdjęć. Budka była rozstawiona z roll upem na którym zamieściliśmy tło klasyczne. W swojej ofercie prezentujemy Państwu trzy tła fotograficzne do wyboru. Oczywiście oprócz tego, można wykupić opcje Green screenu, która pozwala na podmienianie teł w trakcie wykonywania sesji zdjęciowej.

Wracając do wesela Państwa Romana i Ani. Wśród tylu atrakcji przez orkiestrę po fajerwerki i fireshow nie zabrakło pamiątkowych zdjęć wykonanych przez fotokabine. Odnaleźliśmy się w tłumie atrakcji i działaliśmy pełną parą! A nasi klienci? Jak zawsze pod wrażeniem naszych działań.

Bardzo nam było miło gościć na weselu Państwa Romana i Anny. Życzymy Młodej Parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Personalizacja zdjęć dla Państwa Ani i Romana

Przygotowaliśmy 5 różnych.
3 oraz 4 ujęcia na dwóch paskach :

Anna_i_Roemk_5 Anna_i_Romek Anna_i_Romek_2 Anna_i_Romek_3 Anna_i_Romek_4

Spośród 5 prezentowanych personalizacji, stworzonych według wytycznych Państwo Ania i Roamn wybrali jedną tj 2 od lewej. Przygotowując perosnalizacje zawsze robimy to według Państwa wytycznych. Przesyłamy wcześniej pliki z różnymi perosnalizacjami, jednakże jeżeli żadna z prezneotwanych przez nas perosnalizacji nie przykuje uwagi, lub też perosnalizacja ma zostać wykonana na podstawie np. zaproszenia wtedy działamy i dokładamy wszelkich starań do tego, żeby wydruk z fotobudki podobał się przede wszystkim Państwu.

Poprzedni wpis

Następny wpis