Sezon letni tuż tuż, a w nim? :-)

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Sezon letni w www.foto-kabina.pl

Przed nami sezon letni, a w nim zawsze jesteście nadzwyczaj chętni do zabawy z naszą fotobudką. Wesele z fotobudka, zabawy firmowe oraz różnego rodzaju festyny i eventy to tylko część wydarzeń na jakich gościmy. Z myślą o tym żeby zagościć u was wszystkich i dogodzić nawet najbardziej wymagającym klientom wciąż staramy się rozwijać! Dlatego też specjalnie dla was zakupiliśmy kolejną fotobudkę.

Nasza nowa fotobudka pozwoli nam zagościć na wszystkich waszych imprezach. Zabawa z fotobudką na pewno urozmaici każde wydarzenie, event czy wesele. Nowa fotokabina jest identyczna jak te, które już znacie. Również jakość wydruków jest tak samo dobra. Nie obniżamy naszych lotów, wręcz staramy się piąć do góry.

Nowa budka, nowe opcje, nowy cennik i dużo, naprawdę dużo udanych zabaw z fotobudką. To wszystko co jak na razie przyniósł nam rok 2016, a nie zatrzymujemy się! Już niedługo będziecie mogli cieszyć się przeglądając nasz katalog, oprawiony w nową szatę graficzną.

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność zagościć na paru zabawach w ośrodku Solaris w Łazach, kilku weselach oraz na nocy muzeów 2016 w Koszalinie. Uczestnicy wszystkich zabaw bawili się doskonale razem z nami czego dowodem są wspaniałe pamiątki w postaci zdjęć z naszej fotobudki.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy na Twojej zabawie powinna pokazać się akurat nasza fotobudka. Pragnę przypomnieć Ci, że jesteśmy pionierem na rynku, z najdłuższym doświadczeniem w Koszalinie i jego okolicach. Obsługujemy zabawy z fotobudką już od ponad 2 lat! Wciąż staramy się rozwijać, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeżeli organizujesz wesele, zabawę firmową lub jakikolwiek inny event – skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie zabaw z fotobudką są do waszej dyspozycji. Jeżeli jesteś właścicielem, lub menagerem hotelu, agroturystyki, lub innego ośrodka i chciałbyś nawiązać bliższą współpracę również zapraszamy do kontaku. To to na czym znamy się najlepiej! Zapraszamy!

wesele z fotobudka