Podsumowanie roku 2017

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Rok 2017 był dla nas niezwykle owocny, fotobudka gościła na wielu imprezach i uroczystościach urozmaicając gościom zabawę. Każda wspólna chwila z klientem to dla Nas zaszczyt. Fotokabina wywołująca falę uśmiechu, radości, a czasem nawet wzruszeń jest idealnym dodatkiem do każdego eventu..

Co oferujemy wynajmujac fotobudke?

Wynajmując fotokabinę na weselę zapewniamy weselnikom coś awangardowego, poza standardowymi ujęciami od fotografa, będą mogli zatrzymać czas na fotografii przyodziani w wielokolorowe peruki czy z wielkimi okularami na nosie.
Romantyczna sesja z fotografem to za mało? Przekonaj się jak Fotobudka może zmienić nudne wesele w moc wrażeń !
Wiele par zdecydowało się wynająć fotobudkę na ten wyjątkowy dzień. Sprzęt jest schludny, zadbany, wykonany w modnym designie, dzięki czemu idealnie prezentuje się nie tylko na malowniczych salach balowych, ale także w skromnych restauracjach, ponadto obsługujemy także wesela odbywające się na świeżym powietrzu. Fotokabina doskonale sprawdza się jako niespodzianka dla Pary Młodej, Nowożeńcy prowadzeni w nieznane im miejsce wykonują serię zdjęć, które przez lata są dla nich pamiątką zajmującą honorowe miejsce w ramce. Zaraz po najważniejszych osobach do budki przybywają pozostali goście, serwują sobie i pozostałym ogrom uśmiechu i świetnej zabawy.

Fotobudka na event

Organizując event promocyjny chcesz, aby Twój produkt czy usługa wyróżniały się na tle  konkurencji? Idealnym sposobem na wyjście przed szereg jest wynajem naszej fotokabiny! Klienci chcąc uwiecznić czas na fotografii, skorzystają z usługi fotobudki, co sprawi, że akcja organizowana przez Państwa firmę nie będzie chwilową, ulotną dobrą zabawą, a momentem, o którym będzie im przypominać trwałe zdjęcie z logo Państwa firmy. Wynajem fotobudki jest inwestycją, która wielokrotnie się zwraca. W 2017 roku wiele firm wynajmujących fotokabinę na event deklarowało chęć dalszej współpracy polecając Nas innym. Nawet poważna akcja promocyjna z pomocą fotokabiny może zostać poprowadzona w taki sposób, że wpisze się w pamięć wszystkich odbiorców na długo, dzięki czemu firma osiągnie zakładane cele. Kolorowe zdjęcia przepełnione uśmiechem i pozytywnym nastrojem sprawią wywułują miłe wspomnienia! Decydując się na wynajem fotokabiny, decydujesz się na sukces!