Personalizacja, design, layout w pigułce

Kategorie | Fotobudka od A do Z

W Naszej ofercie nie ma miejsca na nudę! Fotokabiny wysokiej jakości drukują zdjęcia w wielu formatach, wszystko zależy od preferencji klienta. Efekt finalny wydruku czyli personalizacja zdjęć to możliwość dokonania wyboru, jaki format zdjęcia chcemy otrzymać, zabawa kolorami, różnego rodzaju tłami, napisami, grafiką, obrazkami czy emblematami firmowymi. Fotobudka to nieskończona ilość pomysłów! Zrealizujemy wszystko, co zrodzi się w Państwa głowach! Do wyboru posiadamy następujące formaty :

Zdjęcia PASKI 2x 5x15cm

 

20150926_193024

Duże zdjęcie 10x15cm
20160715_214933_273

 

Na papierze może znajdować się dowolna ilość zdjęć, jedno, dwa, trzy, a nawet cztery ujęcia !

Layout czyli ustalenie grafiki, bajeczne zestawienie kolorów, idealnie dopasowane czcionki napisów, zastosowanie różnorodnych logotypów. Ostatecznie wykonana zostanie spójna całość wprawiając w zachwyt nawet najbardziej wymagającego kontrahenta. Fotokabina stworzona jest, by każdy Państwa pomysł realizować świadcząc usługi na najwyższym poziomie!

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych layoutow :

1 2                          3 4                                                                    5 6

 

Fotokabina jest wykonana z najlepszych materiałów, modna kolorystyka, nowoczesne oświetlenie i stylowe logo nadają fotokabinie animuszu. Nie jest to zwykłe czarne pudło, a magiczna budka, której wynajem podniesie standard każdego wydarzenia – wesela, eventu, akcji promocyjnej, urodzin czy imprezy firmowej.

Design fotobudki :

DESIGN 2  fotobudka rozstawiona ze stelazem (1)DESIGN-CZTERY

 

 

Istnieją dwie możliwości rozstawienia fotobudki:

ze stelażem :
fotobudka rozstawiona ze stelazem

 

roll up przed fotokabiną :
fotobudka z rozstawionym rollupem od gs
fotobudka z rozstawionym roll upem z tłem od green screenu

 

 

Zarówno pierwsza jak i druga opcja są wygodne i praktyczne. Wszystko zależy od ilości miejsca, jakim dysponuje klient oraz oczekiwań. Jeżeli fotobudka ma stać się gwiazdą wieczoru i gwoździem programu rozkładamy stelaż, dzięki któremu fotokabina będzie znacznie przykuwać uwagę, natomiast jeśli potraktujemy budkę do robienia zdjęć jako jedną z atrakcji wystarczy roll up, który sprawi, że nasza kabina będzie zauważalna.