Nowości na wiosnę w foto-kabina.pl !

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Opcje dodatkowe w fotobudce już dostępne!

Przyszła wiosna, a jak wiadomo wiosna to czas nowości i zmian. Dlatego też specjalnie z myślą o naszych klientach, czyli o was zmodernizowaliśmy ofertę na wynajem FOTOBUDKI
Pierwsze co może się wam rzucić w oczy to nowa cena pakietu PREMIUM. Za trzy godziny zabawy z FOTOBUDKĄ zapłacimy mniej niż wcześniej – jedynie 900 zł! Dodatkowo specjalnie z myślą o urozmaiceniu waszej zabawy, przy wyborze tego pakietu możecie bezpłatnie skorzystać z technologii Green Screen. Zapewnia to dodatkowe przeżycia przy zabawie z naszą FOTOBUDKĄ.

Ze względu na częste pytania o cenę za cztery godziny zabawy z FOTOKABINĄ postanowiliśmy stworzyć pakiet PLATINIUM. W ramach naszej najbardziej prestiżowej usługi, poza standardową obsługą otrzymacie również darmową księgę gości lub wideo prezentację.

A propos to musimy wam przedstawić nowe usługi z których możecie skorzystać 🙂
Jako opcje dodatkowe w fotobudce wprowadziliśmy:

1. Autorska Księga Gości

Pragniecie się wyróżnić? Mieć pamiątkę jedyną w swoim rodzaju? Jeżeli tak to ta opcja jest właśnie dla was. Oferujemy stworzenie jedynej w swoim rodzaju księgi gości, personalizowanej specjalnie pod państwa. Istnieje możliwość wykonania księgi oprawionej w ekoskórę, lub zwykłej księgi z grafiką na laminacie. Obsługa FOTOBUDKI będzie zachęcać gości do wpisywania się, a wy będziecie mieć wspaniałą pamiątkę.
Opcje dodatkowe w fotobudce:

2. Tło/gadżety na zamówienie

Nie mamy Twojego wymarzonego tła? A może chciałbyś aby wśród naszych gadżetów pojawiły jakieś konkretne, bez których Twoja zabawa nie może się udać? Napisz do nas, a my postaramy się aby spełnić wszystkie Twoje wymagania odnośnie zabawy z FOTOBUDKĄ.

3. Wideo prezentacja

Wideo prezentacja to połączenie wszystkich zdjęć w plik wideo do muzyki, którą nam dostarczysz. Pokazując zdjęcia znajomym w przyszłości nie będziesz musiał ładować kolejnych plików. Wystarczy, że odpalisz naszą wideo prezentację. Zdjęcia z podkładem muzycznym można puszczać również na ekranie telewizora. Wszyscy będą zazdrościć Ci zdjęć z FOTOKABINY.

4. Wideo relacja

Za pomocą małej kamerki na FOTOBUDCE nagramy całą zabawę. Następnie wytniemy najciekawsze momenty i skleimy we wspaniały filmik, pamiątkę o długości do 5 minut. Zamieszczając go na popularnych serwisach społecznościowych będziesz mógł się pochwalić swoją imprezą z FOTOBUDKĄ na całym świecie.
Od teraz możecie cieszyć się naszą FOTO-KABINĄ w jeszcze niższych cenach, a w zależności od wybranego pakietu czekają na was specjalne bonusy. Poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe