Cykl imprez – 4 imprezy tydzień po tygodniu

Kategorie | Imprezy plenerowe

Impreza firmowa z fotobudką

Imprezy firmowe to idealna okazja, żeby wykorzystać fotobudkę z Naszej oferty! Teraz mamy także doświadczenie w zapewnianiu atrakcji na cyklicznych imprezach firmowych. Na przełomie sierpnia i września urozmaiciliśmy naszą fotobudką cztery imprezy firmowe organizowane z tygodnia na tydzień. Pamiątkowe zdjęcia były wykonywane dla firmy Homanit. Każda z imprez trwała sześć godzin i była powtarzana z sukcesem w każdy piątek przez okres jednego miesiąca. Imprezy cykliczne to dla nas żaden problem! Jesteśmy gotowi zorganizować Państwu zabawę z użyciem budki do robienia zdjęć kiedy tylko trzeba.
Wynajem fotokabiny to wyjątkowa i kreatywna forma spędzania czasu podczas imprezy firmowej. Żadna inna atrakcja nie integruje ludzi i nie rozwesela ich tak skutecznie jak fotobudka! Dzięki pamiątkowym zdjęciom z łatwością uwiecznią Państwo wszystkich uczestników imprezy na fotkach, a przede wszystkim zapewnią im Państwo mnóstwo radości i uśmiechu podczas zabawy!

Fotobudka na wesele czy event?

Wynajem fotobudki na różne eventy to teraz najpopularniejszy sposób urozmaicenia imprez – nie tylko wesel, komuni czy urodzin, ale także imprez firmowych, na których integracja jest szczególnie ważna. Dzięki zdjęciom z fotokabiny goście będą mogli świetnie się bawić zmieniając pozy, miny i gadżety przed obiektywem, a to wszystko dosłownie w moment! Fotobudka to atrakcja dla wszystkich – dzieci i dorosłych, imprezowiczów i biznesmenów, singli i par – zestaw zdjęć z fotokabiny będzie wyjątkową pamiątką dla każdego!

Twoja impreza z fotobudką

Planując cykl imprez, nie zapomnij o zamówieniu fotobudki! Jesteśmy elastyczni, bez problemu dostosujemy się do terminów zleceń i z radością dostarczymy Państwu wiele rozrywki dzięki naszym fotkom. Cykliczne imprezy firmowe są wręcz stworzone do wykorzystania budki do robienia zdjęć – wspólne „cykanie fotek” integruje, raduje, zapewnia przyjemne spędzenie czasu i gwarantuje wyśmienitą zabawę w gronie współpracowników i przyjaciół!
Budka fotograficzna to pamiątka na całe życie, bowiem każde wydrukowane zdjęcie można zachować oprawiając w ramkę, trzymając w portfelu, bądź wykorzystać jako zakładkę do książki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h w tygodniu. Jeżeli macie Państwo pytania to my z chęcią na nie odpowiemy 🙂