Gadżety do fotobudki

Kategorie | Fotobudka na Event

Gadżety do Fotobudki

Nie musicie się Państwo martwić o gadżety do fotobudki podczas swojej imprezy. Gadżety leżą po naszej stronie. Oprócz tych które są oferowane w sklepie partnerskim prezentujemy również te z Ilustratyw.pl. Są to głównie tabliczki oraz śmieszne artykuły na patykach. Z innych gadżetów które zostaną udostępnione w trakcie Państwa imprezy to oczywiście zabawne peruki, okulary, inne ciekawe artykuł.
Regał czy też stół na gadżety zostanie zapewniony również przez nas. Nasze regały oraz stoły oprócz tego, że są smukłe i nie zajmują dużo miejsca, znajdują idealne zastosowanie do gadżetów od fotobudki.

Gadżety do fotobudki
Fotobudka z gadżetami

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani innymi gadżetami na Państwa wesele, dekoracjami, czy też usługami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu partnerskiego Happenings.pl

Już teraz korzystając z naszej oferty na Fotobudke otrzymacie Państwo 10% rabatu na dowolne produkty ze sklepu happenings.pl. Sklep happenings oferuje szeroki wybór artykułów dekoracyjnych na różnego rodzaju okoliczności w tym śluby, wesela, urodziny, pikniki, święta, itp. Uważamy, to za dobrą okazje, artykuły są wysokiej jakości (sami używamy od happenings gadżetów do fotobudki) w bardzo atrakcyjnych cenach.
Jeżeli nie macie jeszcze przystrojenia na swoją imprezę, czy też brakuje Wam pomysłów jak przystroić dom i ogród, warto zainteresować się ofertą. Oprócz nietuzinkowych dekoracji które można znaleźć w samym sklepie,  obsługa profesjonalnie doradzi i poleci artykuły najbardziej dopasowane od Państwa wymagań.
Oferta sklepu skierowana jest do każdego z Państwa. Po nawiązaniu współpracy z nami, przekazujemy kod rabatowy sklepu.

Co ciekawego znajdziecie Państwo w ofercie happenings.pl

IMG_0066 IMG_0067 IMG_0068 IMG_0076 IMG_0080 IMG_0081 IMG_0082 wypredaż happenings

Oprócz samych dekoracji sklep happenings.pl oferuje również pompowanie balonów helem.

pompowanie balonów helem