Fotokabina na urodzinach, komunii idealna atrakcja dla gości

Kategorie | Fotobudka na Event

Fotokabina na urodzinach, a może komunii? Sprawdź nas!

Chcesz, aby Twoja impreza urodzinowa wpisała się w pamięć znajomych na długo?! Wynajem fotobudki nada Twojemu przyjęciu oryginalności ! Celebracja urodzin to coroczne przeżycie każdego człowieka, nieważne w jakim wieku jesteśmy, cały rok wyczekujemy tego dnia… NASZEGO DNIA. Dlatego sprawmy, by chwile spędzone w gronie najbliższych nie uleciały z duchem czasu! Wynajem Fotokabiny na urodzinach to rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zapewnić rozrywkę zaproszonym gościom.

Zastanawiasz się jaki prezent sprawić bliskiej osobie, ukochanej, ukochanemu, rodzicom, dziecku? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie-wynajem budki do robienia zdjęć ! Sprawisz wielką przyjemność jubilatowi, korzystając jednocześnie z atrakcji! Przybywamy na imprezę wcześniej, rozkładamy swoją wspaniałą fotokabinę i czekamy na rozpoczęcie imprezy!  Po zakończeniu wszystkich sesji nadchodzi smutna chwila pożegnania z fotobudką… ale ! Przecież zobaczymy się w tych samych okolicznościach już za rok! Zostawiając po sobie serię pięknych zdjęć i masę wspomnień żegnamy się ze wszystkimi. Fotobudka na urodzinach nie pozwoli, by jakakolwiek wspólna chwila odeszła w zapomnienie!

Pierwsza Komunia Święta… wzniosły czas oczekiwania na przyjęcie Chrystusa… zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi, obiad… NIE! Nie pozwólmy, wtargnąć nudzie w nasze życie w tym szczególnym dniu! Zaraz po wielkiej uroczystości  kościelnej pozwólmy, by nasza pociecha mogła z roześmianą buzią pozować do zdjęć w fotokabinie ! Piękna sukienka, alba, wianek, eleganckie upięcie, garnitur, krawat… Młode Damy i Gentelmeni. Obecność Pana Jezusa w sercu, pierwsze tak wyjątkowe kreacje, wszystko to trzeba uwiecznić na zdjęciu z fotokabiny! To nie będzie zwykłe przyjęcie komunijne! Dlaczego w każdym albumie rodzinnym zdjęcia z Komunii muszą być takie same?! Wcale nie muszą! Nasza budka do robienia zdjęć jego gotowa wnieść zmiany!

Na co więc czekać? Jak widać wynajem fotokabiny jest dla każdego i na każdą okazję. Serdecznie polecamy jako firma i jako osoby prywatne którym również zdarzyło się rozstawić sprzęt na swoich urodzinach czy urodzinach znajomych 🙂

Pozdrawiamy serdecznie i do zoabczenia!