Owocny sierpień!

Kategorie | Przyjęcia Weselne

Fotobudki pełną parą!

Tegoroczne wakacje to prawdziwy maraton! Zlecenia sypały się jak z rękawa ! Jednak prawdziwa bomba wystrzeliła w sierpniu! Fotobudki działały na okrągło. Był to niezwykle obfity miesiąc! Ogrom zleceń jakim Nas Państwo zaszczycili nie spowolnił naszej pracy, ani w żaden sposób nie obniżył poziomu świadczonych przez nas usług, wręcz przeciwnie ! Im więcej musieliśmy robić, tym więcej serca w to wkładaliśmy. Fotobudka na wesele sprawdziła się tak dobrze jak mogliście sobie Państwo to tylko wymarzyć.

Nasza załoga pracowała dniami i nocami, aby spełnić wszystkie Państwa prośby i życzenia odnośnie fotobudki i nie tylko. Za każdym razem, kiedy widzimy zadowolonego klienta rozpiera Nas duma, że zrealizowaliśmy kolejny projekt. W sierpniu fotokabina gościła aż na jedenastu imprezach. Dwa wesela z fotobudka w jednym dniu? To dla Nas żaden problem! A po Weselu… czas na poprawiny! Tam też nie mogło Nas zabraknąć, piękne kreacje zostały w szafie, dziś fotografujemy się całkowicie „na luzie”, wykrzywiamy buzie i PRSTYK! Uśmiechamy się od ucha do ucha PSTRYK! Czas na kolorowe okulary i inne gadżety! PSTRYK! Wynajem fotobudki stał się tak bardzo popularny, że nie było weekendu bez zlecenia! Gościliśmy również na imprezach firmowych, gdzie wszyscy poruszeni zainteresowaniem, jakim cieszyła się fotokabina przekazywali informację o naszej działalności dalej… organizując nam tym samym kolejną falę zleceń ! Pragniemy Państwu podziękować za zaufanie i wspólnie spędzony wakacyjny czas. Mamy nadzieję, że fotokabina będzie obowiązkową atrakcją na każdej imprezie firmowej, weselu, ślubie, poprawinach, urodzinach i innych podobnych eventach!

Jak wyglądają zamówienia na kolejny rok?

Tych również nie brakuje. Zgłaszacie się Państwo do nas dużo wcześniej i bardzo dobrze. Grunt to mieć pewność, że budka do robienia zdjęć zagości właśnie u Państwa na zabawie. Fotobudka to nie tylko atrakcja to także pamiątka w postaci pięknych, kolorowych zdjęć. Wydruk na miejscu? To jedyne 15 sekund.. Fotokabina daj się uchwycić!

Poniżej przedstawiamy parę zdjęć z naszych akcji:

ekran fotobudki fotobudka do wynajecia fotobudka-w-plenerze