FOTOBUDKA REKLAMA Dlaczego warto zainteresować się tego typu atrakcją?

Kategorie | Fotobudka na Event

Fotobudka Reklama..

Za nami event’owy weekend. Spędziliśmy całe 3 dni na pierwszych w Europie, a drugich na świecie po Miami, zawodach jeździeckich organizowanych na plaży – CAVALIADA w Kołobrzegu. Nasza fotobudka na zabawie reprezentowała PKO Bank Polski, czyli głównego sponsora. Dlaczego ludzie wynajmują fotobudkę na wesela i urodziny jest jasne. Nasze wydruki to wspaniałe pamiątki dla uczestników zabawy, a dzięki księdze para młoda, lub jubilat będzie mógł długo wspominać to jakże ważne wydarzenie. No ale dlaczego w takim razie wart pokusić się o wynajem fotobudki na event, lub imprezę pracowniczą?

Pierwsze co – to moda!
Fotobudki są po prostu modne. Zarówno najmłodsi, w średnim wieku jak i starsze osoby uwielbiają się w nich bawić. Widząc fotobudkę na pewno dużo chętniej odwiedzą Twoje stoisko. Nie wierzysz? Fotobudka na wesele to świetny pomysł i bardzo wyraźnie pokazuje jakie jest zainteresowanie tego typu zabawą. Jeżeli jednak nie miałeś przyjemności bawić się na takim przyjęciu to zapytaj znajomych.

Warto zainwestować w personalizację!

Zarówno wydruk, jak i pulpit jest dostosowywany do potrzeb klienta, czyli Ciebie. Dodajemy tam Twoje logo oraz grafikę dostosowaną do indywidualnych wymagań. Warto jednak zainteresować się dodatkowym branding’iem takim jak – tło, baner na tył czy podświetlane boki. W ten sposób mamy większą szansę zapisać się w pamięci klienta, a zabawa z fotobudką będzie jeszcze bardziej efektywna.

Uchwyć wspomnienie i zapisz się w pamięci klienta!

Po otrzymaniu wydruku z logo np. PKO Bank Polski już na zawsze będzie kojarzyć się on uczestnikom eventu z wyśmienitą zabawą na zawodach Cavaliada. W przyszłości spojrzy na zdjęcie i powspomina te kilka świetnych dni. W tych wspomnieniach i miłej kontemplacji będzie towarzyszyć mu Twoje logo. Co więcej tego typu wydruk częstoląduje w portfelach, lub na lodówkach.Razem właśnie z owym logoakompaniuje Twoim potencjalnym klientom przez długi czas.

Profesjonalna obsługa i 100% zadowolenia!

Nie wiemy jak u innych firm, ale my staramy się o maksimum zadowolenia klienta. Wynajem fotobudki na zabawy, wesela czy eventy to prosty i nie stresujący proces. Zarówno Ci prywatni jak i biznesowi klienci są zawsze zadowoleni. Wiele zleceń jakie dostajemy są z polecenia, a nie wynika to znikąd. Jesteśmy na lokalnym rynku najdłużej. Nie licząc Trójmiasta jesteśmy pierwszą fotobudką na wybrzeżu. Co za tym idzie mamy niezliczoną ilość doświadczeń w obsłudze zarówno klienta jak i każdego rodzaju zabaw. Nasza ekipa jest stała, jesteśmy zawsze uśmiechnięci, mili i przygotowani do zabawy.

Jeżeli jeszcze nie zachęciliśmy Cię do współpracy to warto wymienić firmy jakie nam zaufały.
Miasto Wrocław – reprezentowaliśmy na targach w Berlinie
Medicover – jeden z liderów na rynku prywatnej służby zdrowia
Ameet, MPS, Espersen, Castorama, PKP, PZU, Minimini, Słuchmed, Ekoinstal, Elfa, Hala Stulecia, PKO, Zoo Wrocław, Festiwal Młodzi i Film, oraz wiele wiele innych firm.

Fotobudka Reklama„Fotobudka podczas akcji promocyjnej dla 4FUN TV”

zdjecia fotobudka wizytowka„Personalizacja dla PSB Mrówka w Świnoujściu na akcje promocyjną podczas I urodzin mrówki”