Fotobudka na targach jako idealna promocja!

Kategorie | Imprezy promocyjne

Fotobudka na targi

Jeśli planujesz prezentację swojej firmy na targach i nie masz pomysłu na zainteresowanie klientów, Fotobudka jest właśnie dla Ciebie! Ta niewiarygodna atrakcja jest wręcz idealna do promocji firmy, a ponadto wyróżni ją na tle innych prezentowanych podczas targów przedsiębiorstw i spółek handlowych. Fotokabina daje cały wachlarz możliwości personalizacji zamówienia, dzięki czemu wykonywane zdjęcia można dopasować do cech charakterystycznych firmy – ramki w kolorze kojarzącym się z firmą, logo firmy w wybranym miejscu zdjęć, odpowiednio dobrane gadżety – to wszystko możemy zaoferować w ramach wynajmu Fotobudki!

Ponadto elegancka Fotokabina świetnie będzie się prezentować obok stoiska, a także przyciągać uwagę potencjalnych klientów – nic nie kusi bardziej niż seria zdjęć w Fotokabinie, najlepiej w grupie – im więcej osób, tym więcej zabawy! Co więcej, każdy uczestnik targów firmowych może zabrać zdjęcia ze sobą do domu – można to wykorzystać jako reklamę firmy obok popularnych ulotek. Zdjęcia na pewno wyróżnią Państwa firmę, uatrakcyjnią jej wizerunek i sprawią, że klienci lepiej ją zapamiętają.

Przykład zadowolonego klienta

Nasze ostatnie zlecenie wynajmu fotobudki na targi dotyczyło współpracy z firmą Ammet na targach książki we Frankfurcie. Udało nam się wykonać ponad 1200 zdjęć w 2 dni! To więcej, niż rozdałoby się w tym czasie ulotek, a ponadto już samo skorzystanie z Fotobudki oznacza większe zainteresowanie firmą! To wyjątkowa i nowoczesna forma promocji – znak, że firma idzie z duchem czasu i nie boi się odważnych rozwiązań! Dzięki wyjątkowo lubianej czynności robienia zdjęć, klient pomyśli o firmie ciepło i będzie miał z nią dobre skojarzenia, co znacznie przybliży go do skorzystania z jej usług. Wcześniej współpracowaliśmy także z Halą Stulecia i Zoo Wrocław podczas 5-dniowych targów turystycznych w Berlinie, dlatego z pewnością możemy zagwarantować sukces Fotokabiny na tego typu eventach.

Targi to wyjątkowe wydarzenie – każda firma ma zaledwie parę dni na zaprezentowanie się z jak najlepszej strony, do tego musi to zrobić w obecności konkurencji rynkowej, dlatego warto zdecydować się na niecodzienne, niekonwencjonalne rozwiązanie jakim jest Fotobudka – teraz walka o uwagę klienta jest na wagę złota, a Fotokabina na pewno przyciągnie ją w pokaźnej ilości i utrzyma dłużej niż pospolite formy promocji!

fotobudka na targach
Zdjęcie przedstawia fotobudkę na targach we Frankfurcie
fotobudka podczas targow
Personalizacja wydruków na targach zdrowia

fotobudka_na_targach
Fotobudka na targach zdrowia