Fotobudka Na Sylwestra – Jaki koszt, czy warto?

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Na samym początku tego wpisu chcielibyśmy podziękować Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście nas w minionym roku oraz fakt, iż mogliśmy być częścią ważnych wydarzeń takich jak wesela, imprezy firmowe, urodziny dożynki i wspominanego w temacie sylwestra.
Obsłużyliśmy łącznie 93 imprezy w roku 2017. Czujemy się wyróżnieni i mamy nadzieję, że Fotobudka na rok 2018 będzie równie korzystnym i atrakcyjnym rozwiązaniem dla kolejnych z Państwa.

Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie głównej –> automat do zdjęć

Fotobudka w roku 2017

Sezon był naprawdę gorący. Największą ilość imprez wypadła we wrześniu, w jedną z sobót obsłużyliśmy aż 6 wesel, a każde z nich było wyjątkowe i udane 🙂 Nie zawsze jest tak kolorowo jak w dziewiątym miesiącu roku. Styczeń i luty to zazwyczaj przygotowania do sezonu. Nowe pomysły, dodatkowe propozycje do pakietów, inwestycje w gadżety i szukanie nowych rozwiązań. Przyjmowanie zleceń, ustalenia i realizacja. Dopiero w maju zaczęliśmy obsługiwać imprezy pełną parą i tak, aż do października. Później już tylko urodziny, zabawy andrzejkowe no i wystrzałowy sylwester w grudniu. Jak było na sylwestrze? Zaraz opiszemy 🙂

fotobudka na sylwestra

Fotobudka na rok 2018

Nasze postanowienia na rok 2018 są dokładnie te same co na lata poprzednie. Państwa uśmiech i pełnia satysfakcji z dobrze wykonanej usługi. Co roku skupiamy się przede wszystkim na tym żeby każde z Państwa mogło czuć się wyróżnione. Czy planujemy jakieś nowości? Ktoś pytał nawet o fotolustro, ale prawdopodobnie ten pomysł odpada. Dlaczego? więcej na ten temat w kolejnym artykule. Bardziej myślimy o dodatkach do pakietów, gratisowych minutach, itp. Najprostsze rozwiązania okazują się często najbardziej trafionymi w Państwa gust.
Planujemy również zmienić naszą szatę graficzną i samą stronę zrobić bardziej mobliną. Wygoda korzystania, przejrzysta i czytelna oferta, prosty formularz kontaktowy z mapką dojazdu. To chyba tyle z naszych planów, które na pewno będziecie mogli Państwo zauważyć w najbliższym czasie.

Fotobudka na 2018

Fotobudka na sylwestra

Chcieliśmy pokrótce rozwinąć również temat fotobudki na sylwestra. Jest to ten termin który zawsze mamy zajęty na wszystkie nasze automaty do zdjęć. Pierwsze Państwa pytanie to nie jest czy warto, tylko jaka jest cena. Państwo już wiecie, że fotobudka na sylwestra świetnie się sprawdzi, ale rzeczywiście koszt jest nieco większy niżeli w przypadku imprezy wpadający w każdy inny dzień w roku. Dlaczego podnosimy stawki i o ile? Koszt fotobudki na sylwestra to przeważnie + 250zł i startujemy od 3h. Wynagrodzenie dla osoby animującej przy fotobudce musi być większe. Niestety, ale za normalną stawkę nikogo nie przekonamy. To już nie zależy od nas, tylko od osób które pomagają nam w przygotowaniach i pojawią się na imprezie, a same przygotowanie trwają od dnia poprzedniego. Dodatkowo na sylwestra prezentujemy Państwu nowe, idealne pod te okazje gadżety.

Fotobudka sylwester 2018

Fotobudka sylwester 2018/2019

Terminy mamy jeszcze wolne, ale proszę nam wierzyć. Im wcześniej Państwo zarezerwujecie fotobudki tym lepiej. Jak wyżej wspomnieliśmy termin zawsze mamy pełny na cały nasz sprzęt. Sama impreza z budką na pewno się uda. Uważamy, że 3h to niezbędne minimum na tego typu imprezie, a im dłużej tym ciekawiej dla Państwa gości, których zawsze przy tej okazji jest bardzo duża ilość. Fotobudka na balu sylwestrowym świetnie się spisze jako atrakcja, a nasi ludzie dzięki odpowiedniemu wynagrodzeniu obsłużą imprezę najlepiej jak tylko potrafią 🙂

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Osoby na zdjęciach zgodziły się na ich udostępnienie.