Młyn Nad Starą Regą – Wesele

Kategorie | Przyjęcia Weselne

Fotobudka na imprezę weselną? tak się bawimy!

Pewnie zastanawiacie się jak minęła nam ostatnio impreza z fotobudka. Niesamowita atmosfera, plus szczypta energii ze strony gości wprawiły naszą ekipę w błogość. Każdy był w niebo wzięty widząc fotokabine jako atrakcje na weselu Państwa Mariusza i Eweliny. Państwo Młodzi jako nasi kontrahenci spisali się na medal. Dopilnowali wszystkich szczegółów związanych z wynajem naszej budki do robienia zdjęć, a my jako firma mogliśmy im to wynagrodzić w postaci wspaniałych pamiątkowych fotek.

fotobudka na wesele

Zacznijmy jednakże od początku

Pierwsze co musieliśmy zrobić dla Państwa Eweliny oraz Mariusza, to dobrać odpowiednią personalizacje wydruków. Jeden spośród 5 wysłanych projektów, przypadł naszym klientom w szczególności do gustu. Następnie ustaliśmy wspólnie czy fotobudka ma mieć rozstawiony roll up, czy też stelaż. Nasi goście zdecydowali się na to pierwsze. Stelaż nadaje fotobudce większej dostojności, jednakże ogranicza ilość osób mogących zrobić sobie wspólne zdjęcie. Państwo Ewelina oraz Mariusz byli tego świadomi, dlatego wybrali zdjęcia wykonywane na roll upie. Do roll upu wspólnie wybraliśmy tło na którym zostały wykonane ujęcia.

Sala weselna, start fotobudki, ilość zdjęć

Dokładne miejsce wykonania zlecenia, oraz godzina startu zabawy z fotokabiną. Te informacje również musiały zostać zawarte, przed podpisaniem umowy. Godzina rozpoczęcia zdjęć jest z naszej strony elastyczna, pozostawiamy to w Państwa kwestii. Nawet jeżeli ustalimy godzinę np. 20-22 tak jak to miało miejsce podczas imprezy Państwa Eweliny i Mariusza, możemy dokonać małych przesunięć w czasie. Jest to wygodne dla Młodych, gości oraz orkiestry która często ma zaplanowane konkursy o konkretnych porach.
Rozstawiliśmy sprzęt na chwile przed przyjazdem gości. Fotokabine wraz z gadżetami i roll upem ustawiliśmy w wyznaczonym miejscu, które wskazał nam menager obiektu. Wykonaliśmy około 70 pamiątkowych zdjęć w dwie godziny funkcjonowania fotobudki, a po zakończonej imprezie przekazaliśmy zdjęcia w formie cyfrowej jak i na pendrive naszym klientom. Po wszystkim cichutko spakowaliśmy sprzęt do naszego samochodu i udaliśmy się grzecznie do domów 🙂

Podsumowując całość. Impreza na 5+. My jako firma dołożyliśmy wszelkich starań, żeby tak skromna, a zarazem niesamowita rzecz jaką jest fotobudka, wprawiła wszystkich zebranych w euforię i zapał do wspólnej zabawy. Sami Państwo Młodzi czuli uznanie i fascynacje do naszej pracy i atrakcji która sprawiła im nasza maszyna do robienia zdjęć.

Personalizacja zdjęć dla Państwa Eweliny i Mariusza :
Perosnalizacja wykonana wg wytycznych.
3 ujęcia na dwóch paskach 5x15cm. Personalizacja wykonana zgodnie z kolorem przewodnim imprezy.

http://images70.fotosik.pl/1064/e39ca21ebcbaf4f8gen.jpg