Jak wykorzystać fotobudkę na imprezie?

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Fotobudka na imprezie to świetny pomysł, warto skorzystać z tego typu atrakcji przy każdej możliwej okazj.
Dlaczego? Fotobudka to sprzęt innowacyjny, niepowtarzalny, z charakterem. Doda Państwa imprezie atrakcyjności, a zarazem pozostawi po sobie pamiątkę w postaci zdjęć.

Teoria w połączeniu z praktyką

fotobudka na imprezę
„Powyższe zdjęcie przedstawia naszą fotobudkę podczas akcji promocyjnej w galerii handlowej Poznań Plaza”

Fotobudke dzięki swojemu eleganckiemu i nowoczesnemu wyglądowi, a także najnowocześniejszemu sprzętowi zapewnia niecodzienną rozrywkę podczas organizacji eventów. Fotobudka to specyficzne urządzenie, do którego trzeba podejść z odpowiednim nastawieniem, ale dosyć łatwo przyzwyczaić się do serii wygłupów podczas sesji… i chce się coraz więcej!

Nie myśl o tym, że będziesz wyglądać śmiesznie. Wykorzystanie fotobudki właśnie na tym polega! Im bardziej zwariowane pomysły, miny, pozy – tym więcej zabawy będziesz z niej czerpał i tym ciekawsze wyjdą zdjęcia w fotobudce. Peruki, wielkie okulary, kolorowe stroje i inne akcesoria – im bardziej nietuzinkowe zdjęcie tym lepszy efekt finalny.

Nasza fotobudka robi zdjęcia w odstępach co 10 sekund – warto wykorzystać ten czas na przygotowanie zabawnych gadżetów i akcesoriów, które uczynią zdjęcie unikatowym i przykują wzrok. Gadżety można dobierać tematycznie lub nie, tworząc całkowitą abstrakcję, które będą przypominać niecodzienną imprezę z fotobudką.

Nie zapominaj o znajomych! Im więcej osób na zdjęciu, tym większa szansa na stworzenia szalonej kreacji w fotobudce. Eventy, imprezy, wesela… tam ludzi nie brakuje, a specyficzny charakter tych spotkań sprawia, że nie trzeba nikogo dwa razy namawiać na stworzenie czegoś szalonego. Im więcej osób tym większa walka o zajęcie odpowiedniej pozycji – także koniec z nudnymi, pozowanymi zdjęciami – wszystko dzieje się spontatnicznie! Możecie wymieniać się gadżetami, tworząc coraz to nowe kombinacje – fotobudka na imprezie to idealny pomysł na szaloną integrację!

Ale fotobudka to nie tylko szalona impreza – można również stworzyć romantyczne kompozycje tylko we dwoje. Magia greenscreen oraz odpowiedni dobór akcesorii pozwoli na szybki wypad w najbardziej romantyczne miejsca na świecie.