Impreza firmowa? czemu nie! sprawdzcie ile firm nam zaufalo

Kategorie | Imprezy plenerowe

Czy na pewno fotobudka na imprezę firmową to dobry pomysł?

Według nas tak! Co sprawia, że fotobudka jest tak bardzo atrakcyjna? W czym tkwi jej fenomen?
Każda impreza firmowa to idealna chwila do integracji, wspólne zdjęcie jest doskonałą okazją, by przełamać lody! Nasza fotokabina gościła na imprezach firmowych organizowanych przez między innymi przez takie firmy jak: Hala Stulecia, ZOO Wrocław, Homanit, PZU, Swatch, Kronospan, Sianryb, itd. Pierwsze chwile osnute niezręcznością w mig odchodziły w zapomnienie, gdy tylko pojawiła się Fotobudka! Widok budki do robienia zdjęć i kolorowych akcesoriów wzbudzał zainteresowanie wszystkich uczestników eventu.

Zachwyt przez cały czas!

Mimo licznych atrakcji to właśnie fotokabina cieszyła się największym zainteresowaniem. Pierwsze przymiarki i wskok do naszej fotobudki! Zanikały różnice między pracownikami, każdy fotografował się jak równy z równym obdarowując się szczerym uśmiechem! Zdjęcia rzucały na kolana! Wynajem budki do robienia zdjęć to najlepsze rozwiązanie na imprezę firmową. Polska pogoda bywa nieprzewidywalna, dlatego jesteśmy gotowi na wszystko! Nic Nas nie zaskoczy. Jeżeli wydarzenie organizowane jest na świeżym powietrzu istnieje możliwość rozstawienia namiotu, który będzie stanowił schronienie nie tylko dla fotobudki, ale także dla osób korzystających z jej usług.

fotobudka na imprezę firmową
    „impreza firmowa z fotobudką firmy Homanit. Nic tak bardzo nie cieszy jak zabawa w wspólnym gronie ;-)”

Co jeszcze daje nam zabawa z fotobudką

Imprezy firmowe, eventy i pikniki to miejsce, gdzie nie może zabraknąć fotokabiny. Chwile zatrzymane na zdjęciu zrobionym telefonem czy aparatem nie zawsze są wyraźne, nie oddają atmosfery jaka panuje wśród uczestników zabawy, a nasz profesjonalny sprzęt wychwyci tylko te najlepsze momenty, uśmiechnięte od ucha do ucha buzie i doskonałą zabawę. Dziękujemy wcześniej wspomnianym firmą za wspólnie spędzony czas i niezapomniane zarówno dla Nas jak i dla Państwa i Państwa gości.
Państwa chwile. Większość z firm deklarowała chęć dalszej współpracy, jest to niezwykła przyjemność dla Naszej firmy, móc współorganizować eventy z tak życzliwymi i pełnymi kultury klientami. Do zobaczenia!