Fotobudka na event – pomysł na spędzenie czasu

Kategorie | Fotobudka na Event

Fotobudka na event jest świetną formą urozmaicenia czasu.

Często firmy szukają różnych form atrakcji, jednakże fotobudka zawsze „bije” je wszystkie.
Nasza firma jest jedną z najlepszych firm ku wyborze tej „jedynej” fotobudki.

Dlaczego?

Po pierwsze jakość.

Jakość świadczonej przez nas usługi jest naprawdę na wysokim poziomie 🙂 Zawsze staramy się wypaść wśród Państwa gości jak najlepiej.

Jak to robimy?

Fotobudka to nie tylko sprzęt który wykonuje zabawne zdjęcia. Dużo zależy od dobrego animatora. Im lepszy, bardziej zabawny animator, tym ludzie są bardziej „wyluzowani”. Widząc animatora który przebiera się w gadżety wraz z uczestnikami zabawy, odlicza im sekundy między ujęciami, śmieje się wraz z nimi, popularność fotobudki na imprezie wzrasta. Następuje jeszcze większe rozprężenie atmosfery 😉

Po drugie jakość.

Jeszcze raz jakość, ale tym razem naszej fotobudki. Jej jakość i funkcjonalność przedstawimy na przykładzie maila od Pani Aleksandry.

„Świetnie bardzo się cieszę, dla pewności zapytam wasza budka to prawdziwa Budka z kotarkami gdzie sie wchodzi a nie tło i aparat na środku? Przepraszam może wydać się głupie to pytanie ale wysyłam już któregoś maila z kolei i co do rozumienia słowa „budka” już mnie nic nie zaskoczy :-)”

Pytanie bardzo dobre i jak najbardziej na miejscu. Nie dajcie się naciąć na tanie fotobudki, gdzie firmy oferują tak naprawdę sam słup przed którym znajduje się tło, albo i nawet jego brak. Przy dzisiejszym nasyceniu rynku warto pomyśleć o wyborze jak najlepszej fotobudki. Nasze są zamykane, przy czym spokojnie zmieszczą nawet do 8 osób. Podświetlane z przodu oraz po bokach, nadaje to design oraz doświetla zdjęcia. Możliwość green screena, czyli podmiany tła automatycznie podczas trwania zabawy. Masywny stojak z gadżetami to już wisienka na torcie.

Po trzecie cena.

Rynek cenowo kształtuje się na poziomie 650-800zł od 2 godzin wynajmu. U nas ceny zaczynają się od 750zł/2h. Ktoś pomyśli, że sami podcinamy sobie skrzydła wypisując,iż można mieć budkę od nieco ponad 600zł, a u nas usługa jest droższa. Mimo to proszę nam wierzyć wypadamy lepiej. Pierwszy argument to dojazd do 200km za darmo. Fotobudka z Koszalina dojedzie pod samą granicę z Niemcami, bez żadnych dodatkowych opłat. Inne firmy kilometrówke naliczają już od 30km poza miastem. Drugi argument, tylko 150zł od każdej dodatkowej godziny i gadżety tematyczne. Prowadzimy również sklep z dekoracjami, strojami itd, dlatego również za takie dodatkowe rzeczy nie naliczamy żadnej extra sumy. Przykładowo chcecie Państwo wynająć nas lub też konkurencyjną firmę na 4 godziny, a wesele odbywa się w Goleniowie. Nasza cena to 1050zł za całość, gdzie otrzymacie od nas Państwo jeszcze w gratisie księgę gości i wideo prezentacje warte około 150zł razem. Firma X od podstawy 650zł doliczy 400zł opłaty za dodatkowe 2 godziny użytkowania sprzętu oraz 100zł za przejechane kilometry. Księga? Wideo prezentacja? personalizowane gadżety? warto zapytać :-).
Przy tym wszystkim dodajmy raz jeszcze jakość punkt pierwszy i jakość punkt drugi + cena? wypadamy bezkonkurencyjnie. Jesteśmy wręcz o tym przekonani.

Po czwarte doświadczenie.

Oczywiście jest bardzo istotne. Odpowiednie podejście do klienta jest kluczowe. Zorganizowanie imprezy, dopięcie wszystkiego to dodatek do klucza. Działamy od 2014 roku, impreza z fotobduką nie jest więc nam obca. Warto mieć to na uwadze. Zorganizowanie personalizacji, gadżetów, dodatków, rozstawienie sprzętu, wspólna zabawa z gośćmi i ta pewność, że wszystko wyjdzie w 100% dobrze. Proszę nam wierzyć, wyjdzie. Przez całą naszą karierę mieliśmy tylko jedną nieudaną imprezę (otwartą) na której pojawiła się ogromna burza i wszyscy ludzie uciekli do domu. Niestety, ale z warunkami atmosferycznymi nie jesteśmy w stanie wygrać i gdyby nie to, że wywiało nam namiot pewnie dalej byśmy stali i pilnowali sprzętu ;-)!

Po piąte możliwości.

Potrzebujecie Państwo więcej niż jednej fotobudki? Np 2, 3, 5 fotobudek? dla nas jest to żaden problem. Nieraz organizowaliśmy różnego rodzaju akcje na których wykorzystywaliśmy więcej niż tylko jedną fotobudke, a każda w innym miejscu. Wszystkie fotobudki będą wyglądać tak samo i będą posiadać te same możliwości.

Ostatnia rzecz – nie boimy się wyzwań !

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju warunki wynajmu, wykonania usługi, pomocy przy temacie fotobudki.
Mamy również wiedzę ogólną na temat organizowania imprez eventowych.
Zawsze staramy się pomóc naszym klientom. Zawsze staramy się w ogóle pomóc. Jesteśmy młodymi i żywiołowymi osobami które z chęcią podejmują się nowych wyzwań i łapią doświadczenie.

Mamy nadzieje, że ten artykuł będzie takim odzwierciedleniem tego kim jesteśmy, kim jest nasza firma, fotobudka 🙂 i dlaczego warto podjąć się współpracy właśnie z nami.

Dziękujemy za poświęcony czas.

MUNKA 2 MUNKA

„Warunki polowe – Fotobudka wynajęta dla Studia Munka”