FOTOBUDKA – Imprezy sierpień, Księga gości do fotobudki

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Fotobudka sierpień

Dawno nas tutaj nie było. Pomyśleliśmy więc, że to dobry moment na podzielenie się z wami tym, jak nam mija czas z fotobudka 🙂

Przez ostatni miesiąc uczestniczyliśmy w naprawdę wielu weselach : Moniki i Marcina, Marleny i Karola, Magdy i Stefana, Karoliny i Marcina, Kamili i Karola, Justyny i Wojciecha, Emilii i Piotra. Wydruki z naszej FOTO-KABINY na pewno na długo będą przypominać o tych wspaniałych chwilach.
Wiele z tych par zdecydowało się na zakup księgi gości do fotobudki i dzięki temu będą mogli wspominać zabawę z fotobudka w każdej chwili.
Proponujemy Państu nasze księgi gości. Są one szykowne i odpowiednio dostosowane pod wielkość wydruków oraz ich ilość.

Własna księga

Czasami nasi klienci decydują się na własne księgi gości i tu warto zaznaczyć, że księga nie powinna mieć więcej niż 60 stron. Dlaczego?
Bo niestety, ale przez 2-3h nie uda się uzupełnić całej 100 stronnicowej księgi, tym bardziej, że często goście zapominają o wklejeniu zdjęć z fotobudki (mimo naszych wielokrotncyh próśb :-)). Więc pytanie które będziecie Państwo zadawać po przeglądaniu takiej księgi, to czy jest ona do połowy pełna czy może do połowy pusta.

Jesteśmy dla Państwa. Prosimy o tym pamiętać! I zawsze z chęcią Państwu doradzimy. Nie bierzemy dodatkowe opłaty za konsultacje z nami, a zadzwonić możecie Państwo do nas dosłownie o każdej porze dnia i nocy.

ksiega gosci do fotobudki

Wracając do naszych zabaw..

mimo że głownie zapraszacie nas na swoje wesela i urodziny to bardzo chętnie pojawiamy się również na zabawach firmowych i akcjach promocyjnych. W ostatni weekend bawiliśmy się razem z Rhenus na pożegnaniu Pana Prezesa Pawła, którego z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy! Natomiast na akcji promocyjnej reprezentowaliśmy 4fun TV z nasza fotobudka. Niesamowita atmosfera świetni ludzie i wspaniale spędzony czas na obu tych imprezach tylko utwierdza nas w przekonaniu, że FOTOBUDKA to idealne rozwiązanie na każdy typ zabawy.

kacper 2

„Nawet w najtrudniejszych warunkach macie Państwo gwarancje doświetlonych zdjęć ;-)”

Warto zaznaczyć, że w ostatni weekend bawiliśmy się aż na 8 zabawach! Nie byłoby to możliwe bez wspaniałej ekipy, niezawodnych fotobudek oraz wielu innych czynników które wpływają na udaną zabawę i przede wszystkim na to, że pojawimy się w każdy ustalonym miejscu przez Państwa. Wszystko to nie odbyłoby się również gdyby nie wy! Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za każde kolejne zapytanie i liczymy że wszystkie z nich zakończą się wspaniałą wspólną zabawą.

Póki co kończymy bo śpieszno nam na kolejne zabawy z naszą, jakże fajna, fotobudka. POZDRAWIAMY!