Foto budka w Marine Hotel – Kołobrzeg

Kategorie | Fotobudka na Event

Impreza firmowa? Nie może nas zabraknąć!

Kolejny udany event za Nami! Marzec rozpoczęliśmy wynajęciem budki na imprezę, dla międzynarodowej firmy Puratos. Sympatyczni, a zarazem stanowczy kontrahenci zaufali nam i naszemu doświadczeniu. Cała impreza miała miejsce w nocnym klubie Hotelu Marine w Kołobrzegu. Z foto budką wystartowaliśmy o godzinie 21:00, zakończyliśmy usługę chwilę przed godziną 3:00. Zaproszeni goście mogli swobodnie korzystać z foto budki, którą umiejętnie dostosowaliśmy do charakteru imprezy. Mnóstwo życzliwych osób dało się tej nocy uchwycić w blasku fleszy naszego automatu do zdjęć. Wykonaliśmy ich około 150. Na zlecenie organizatorów, przygotowaliśmy również wideo-relacje, którą nagraliśmy za pomocą specjalnej kamery. Nakręcony materiał w profesjonalny sposób, został połączony w zabawny filmik pamiątkowy. Cała impreza udała się dzięki współpracy z naszą zaprzyjaźnioną fotobudką z okolic Mazowsza: Fotobudka.pl którą pozdrawiamy serdecznie!

Dlaczego akurat My?

Jeżeli jeszcze nie są Państwo pewni czy na Waszej zabawie powinna pokazać się akurat nasza foto budka, pragnę przypomnieć, że jesteśmy pionierem na rynku. Posiadamy najdłuższe doświadczenie w Koszalinie i jego okolicach. Obsługujemy zabawy z fotobudką już od ponad 5 lat! Wciąż staramy się rozwijać, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.  W naszej ofercie pojawiła się niedawno całkowita nowość na rynku, jaką jest fotobudka Fotolustro.
To niesamowite połączenie klasycznej fotobudki z możliwościami najnowszych technologii. Fotolustro jest idealnym pomysłem dla organizatorów większych bankietów i oficjalnych gali. Dzięki niemu mogą oni zapewnić atrakcję wszystkim zebranym gościom w prosty i przyjemny sposób. Przy zdjęciach wszyscy będą się świetnie bawić! Oferujemy całkowitą personalizację zdjęć, dlatego jeśli ktoś pragnie zachować podniosły nastrój na imprezie, fotki mogą zostać przygotowane w taki sposób, aby zwyczajnie upamiętnić wydarzenie – elegancki design i minimalizm zdobień pomoże w zachowaniu bardziej oficjalnego charakteru. Jeżeli organizują Państwo wesele, zabawę firmową lub jakikolwiek inny event – zapraszamy do kontaktu. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie zabaw z fotobudką są do Państwa dyspozycji. To to na czym znamy się najlepiej! Zapraszamy!