Dlaczego fotobudka to dobry pomysł na atrakcję?

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Wracamy po dłuższej przerwie 🙂 Z racji pracy którą wykonujemy, nie tylko tej związanej z fotobudką, ale również naszymi codziennymi obowiązkami dawno nas tutaj nie było. Mimo wszystko chcemy się z Wami podzielić naszą opinią na ww. temat i nadrobić trochę zaległości w pisaniu dla Was kolejnych artykułów.

Fotobudka jako atrakcja na Twoim przyjęciu

To już nasz 6 rok z fotobudką, a drugi z fotolustrem. Zapewne zastanawiacie się co czyni te obie atrakcje wyjątkowymi. Sekret tkwi w prostocie – pamiątka, atrakcja. W cenie około 700zł możecie otrzymać od nas usługę w postaci wykonania zdjęć z fotobudki, lub też fotolustra. Usługa o tyle unikatowa, że nie codziennie mamy z nią styczność. Często można usłyszeć: „Fotobudka na każdej imprezie, to już przeżytek”. Niestety, nie zgodzimy się z tą tezą, bowiem warto spojrzeć na to z innej perspektywy. Fotobudka daje nam wspaniałą zabawę, podczas wykonywania zdjęć wygłupiacie się, przebieracie w śmieszne gadżety, integrujecie wspólnie, po czym nagle otrzymujecie od nas wydruki w postaci namacalnej pamiątki z wybranym przez was layoutem tj. nazwą imprezy, imionami, datą, itp.
Fotobudka to kupa dobrej zabawy, a przy tym niesamowita pamiątka w postaci zdjęć. Oczywiście jest to uogólnienie fotobudki jako czegoś co jest zarazem atrakcją jak i pamiątką. W istocie otrzymujecie znacznie więcej. Za naprawdę niedużą kwotę jak na tego typu atrakcje otrzymacie od nas:
*animatora na imprezie,
*autorską grafikę do wydruków,
*regał z gadżetami do wyboru,
*montaż oraz demontaż całości,
*dojazd do wyznaczonego miejsca,
*galerię zdjęć online,
*ujęcia z imprezy.

Fotobudka na urodziny coraz bardziej powszechna

Nie tylko wesela, nie tylko bale oraz imprezy firmowe, również urodziny stają się coraz bardziej popularne z foto budką. Dlaczego tak jest? Z tego co zauważyliśmy, 18stki to teraz takie „małe wesela”. Nie otrzymacie żadnej konkurencyjnej atrakcji w podobnej cenie. Uważamy, choć jest to tylko nasza opinia, że fotobudka jest i będzie jeszcze przez długi czas jedną z lepszych i ciekawszych atrakcji która pozostanie w Waszej pamięci na długie lata.  Aktualnie możemy to tylko porównać do aparatów instax, ale aparat, ale! nie będzie przy aparatach osoby która poinformuje o tym jak one działają, czy też zachęci do wspólnych zdjęć. Nie będzie do nich śmiesznych gadżetów, nikt z nimi nie przyjedzie na Waszą imprezę i nikt ich nie będzie pilnować oraz najważniejsze, brak wirtualnej galerii ze zdjęciami po zakończonej zabawie.

Co jeszcze wyróżnia fotobudkę na tle innych atrakcji?

Tak naprawdę to zależy od naszych oczekiwań, poruszyliśmy temat aparatów instax, niestety nie jest to tego typu atrakcja, niby podobna, ale w istocie zupełnie inna. Jedynie fotolustra są zbliżone do fotobudki. Jeżeli zastanawiacie się jakie są różnice, przedstawiliśmy je dla Was w tym oto artykule: fotobudka czy fotolustro

Nie ma więc aktualnie konkurencji dla fotobudki. Można zastanawiać się nad innymi atrakcjami, wymieńmy kilka z nich:
*fajerwerki – wysoka cena, 1-2 minuty zabawy, niebezpieczne,
*iluzjonista, magik – przyjemna atrakcja dla dzieci, zazwyczaj niedrogi,
*szczudlarze – jak wyżej,
*przenośny escape room – niekoniecznie na imprezę typu wesele, prędzej coś w ramach integracji firmowej,
*prosecco bus – wysoka cena, ładnie się prezentuje, pasuje pod śluby w stylu boho, lub glamour,
*mata integracyjna z grami – dobry pomysł  na urozmaicenie czasu dzieciom,

Może i trochę hiperbolizujemy fotobdukę jako świetną atrakcję na urozmaicenie czasu, w końcu chodzi o nasz interes, ale z wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że nic tak ludzi nie zbliża jak robienie wspólnych, śmiesznych fotek.
Sami korzystamy z fotobudki przy każdej lepszej okazji robiąc sobie „selfiaki” 🙂

Fotokabina pasuje na każdą imprezę. Posiada w sobie tyle możliwości technicznych jak i wizualnych np. ustawienie perosnalizacji wydruków, ekranu startowego, tła w formie green screen lub zwykłego, oklejenia boków, stworzenie autorskiego baneru na tył stelażu. Fotobudkę można postawić w formie słupka jak i w formie zabudowanej wraz ze stelażem. W tym drugim przypadku jej design prezentuje się bardziej okazale. Możliwości sprzętu są naprawdę nieograniczone, a to jedynie niektóre przykłady.

Jesteście ciekawi czy fotobudka sprawdzi się na Waszej imprezie? Dzwońcie, piszcie, w końcu kto pyta nie błądzi :-). Mamy nadzieje, że tym artykułem mogliśmy Wam przybliżyć istotę fotobudki jako dobrego pomysłu na atrakcję dla Waszych gości.