Cristal Casino – oficjalna gala otwarcia, dlaczego my?

Kategorie | Imprezy promocyjne

Kolejne przedsięwzięcie za Nami! A wraz z nim kolejna umiejętność, która wzbogaca Nasze doświadczenie. Tym razem mieliśmy okazję brać udział w otwarciu eleganckiego kasyna w Koszalinie. Podczas oficjalnej gali świetnie sprawdziła się nasza Fotobudka do robienia zdjęć, którą zamówił organizator. Fotokabina okazała się strzałem w dziesiątkę! Zaproszeni goście mogli swobodnie korzystać z budki, którą umiejętnie dostosowaliśmy do charakteru imprezy. Fotobudka na bankiet to świetna atrakcja, jak myślicie, dlaczego?

Fotobudka na bankiet

Bankiety to kolejne miejsce, w którym Fotokabina doskonale spełnia swoją funkcję. Mimo dostojnego charakteru spotkania, robienie wspólnych zdjęć skutecznie rozluźnia atmosferę i sprawia, że goście czują się dużo swobodniej. To również idealna okazja, aby poznać więcej osób. Wspólne zdjęcia dają mnóstwo radości i wzruszeń, mogą też z powodzeniem zwyczajnie upamiętnić każdą uroczystą galę, a ponadto każdy gość zabiera zarówno zdjęcia, jak i wspomnienia ze sobą! Fotobudka jest idealnym pomysłem dla organizatorów większych bankietów i oficjalnych gali – dzięki Fotokabinie mogą zapewnić atrakcję wszystkim zebranym gościom w prosty i przyjemny sposób. Przy zdjęciach wszyscy będą się świetnie bawić! Oferujemy całkowitą personalizację zdjęć, dlatego jeśli ktoś pragnie zachować podniosły nastrój na imprezie, fotki mogą zostać przygotowane w taki sposób, aby zwyczajnie upamiętnić wydarzenie – elegancki design i minimalizm zdobień pomoże w zachowaniu bardziej oficjalnego charakteru.

Atuty naszej fotobudki

Za wyjątkowy atut naszej Fotobudki można uznać jej wygląd zewnętrzny. Czarna, elegancka i minimalistyczna budka z łatwością wtopi się w każde otoczenie, nie burząc koncepcji innych dekoracji pomieszczenia i podkreślając formalny charakter spotkania. Wygląd Fotokabiny można dostosować indywidualnie do potrzeb klienta, dzięki temu zawsze może ona tworzyć część wystroju, a nie jego punkt kulminacyjny. Nabierze przez to bardziej „tajemniczego charakteru” i zwróci uwagę bardziej uważnych gości, a jednocześnie nie skupi na sobie całej atencji podczas planowanego wydarzenia. Nowoczesny design został zaprojektowany w taki sposób, by móc dostosować się do każdego otoczenia. Bankiet, gala czy też po prostu elegancka impreza – sprostamy zadaniu!

Fotobudka Koszalin

Jeżeli jesteście Państwo również z okolicy i szukacie wyjątkowej atrakcji podczas swojego przyjęcia, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Fotobudka z Koszalina oczywiście dotrze w każde inne miejsce nawet na ziemi. Najdalej gdzie byliśmy to Frankfurt na Menem prawie 1000km od naszej siedziby! Wynajem fotobudki jest niesamowicie prosty, a wszystkim zajmiemy się my www.foto-kabina.pl!