BARDZO PRACOWITY POCZĄTEK ROKU

Kategorie | Fotobudka od A do Z

Foto budka

Dawno nas tutaj nie było. Nie martwcie się jednak, powodem tego nie są absolutnie żadne problemy. Cały czas jesteśmy zwarci i gotowi do pracy, co regularnie testują nasi klienci. Od początku roku mieliśmy już cztery naprawdę duże imprezy w tym jedną na przeszło 800 osób!!!

Firma Alma&Spa

Zaczęło się od razu po sylwestrze, bo już następnego dnia jedna z naszych FOTO-KABIN była w drodze do Barlinka. Nowy rok spędziliśmy we wspaniałym ośrodku Alma&Spa razem z uczestnikami tamtejszego sylwestra. FOTO BUDKA wpasowała się idealnie na imprezę pożegnalną. Każdy z gości mógł zrobić zdjęcie i zabrać wspomnienie ze sobą, do domu.

Firma ELFA

Kolejną dużą zabawą w jakiej przyszło nam uczestniczyć, była impreza firmowa ELFA. Zabawa o tyle nietypowa, że osadzona w bardzo odległym klimacie. Japońska sztuka KAIZEN oznacza „poprawę w czasie” czyli ciągłe ulepszanie siebie. Kraj kwitnącej wiśni zdecydowanie może się pochwalić przestrzeganiem tej zasady. Nie chwaląc się uważamy,że nasza firma również.

Firma Espersen

Niedługo po orientalnej zabawie firmy ELFA przyszło nam uczestniczyć w 20-stoleciu Espersen Polska. Była to jedna z największych imprez w jakich uczestniczyliśmy i pierwsza, w której brały udział OBIE nasze FOTO-KABINY! Podczas tego wieczoru przyszło nam obsłużyć przeszło 800 osób. W uroczystości brał udział nawet Prezydent Miasta Koszalina, a wszystko to zostało zwieńczone koncertem zespołu Feel.

Urodziny Kapitolu

Nasz Styczniowy maraton zakończyliśmy trzecimi urodzinami Kapitolu w Gryficach. Zabawa była nastawiona w kierunku dzieci. Klauni zabawiały, FOTO BUDKA robiła zdjęcia, a w między czasie na Sali kinowej leciały filmy animowane. Dzięki naszej FOTO-KABINIE dzieciaki miały niezły ubaw przy pozowani z różnymi gadżetami, a rodzice piękną pamiątkę w postaci zdjęcia do portfela

Inne zabawy

Poza wyżej opisanymi zabawami braliśmy udział także w paru weselach i urodzinach. Styczeń był naprawdę pracowitym miesiącem i nie dał nawet chwili wytchnienia. Mimo szaleńczego tempa zarówno my, jaki i FOTO-BUDKI daliśmy z siebie wszystko i godnie obsłużyliśmy każdą imprezę – nieważne czy była ona nakierowana w stronę dzieciaków, czy był to wielki bal z ważnymi osobistościami. Nasza FOTO KABINA pasuje na każdą imprezę! Za wszystkie zaproszenia do współpracy jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecamy się i zapraszamy do korzystania z naszej oferty. Teraz już tylko od Ciebie zależy czy FOTO BUDKA będzie wisienką na torcie podczas Twojej zabawy.

fotobudka na evencie fotobudka zamknietaWypożyczenie fotobudki