Fotobudka poleca!

Kategorie | Fotobudka na Event

Dzień dobry wszystkim fotobudkowym fanom! 🙂

Dzisiejszy artykuł poświęcony jest firmom z którymi mamy przyjemność współpracować na co dzień.
Są to firmy które zapewniają inne atrakcje na imprezę niż fotobudka.
Dużo z nich rekomenduje nas Państwu, dzięki czemu mamy okazję bawić się razem na weselach, imprezach firmowych oraz innych imprezach tematycznych. W ramach obopólnej współpracy i przyjaźni która nas łączy chcielibyśmy pokrótce opisać Państwu te wspaniałe przedsiębiorstwa w których pracują równie wspaniali ludzie.

Atrakcje na imprezę od akademiarozrywki.pl

Akademia rozrywki to jedna z największych firm eventowych w województwie zachodniopomorskim.
Zajmuje się miedzy innymi organizacją imprez integracyjnych dla firm, jak i również obsługom mniejszych uroczystości eventowych.
Oprócz kompleksowej usługi, akademia rozrywki proponuje nam wynajem urządzeń na zabawę. Bez względu na rodzaj imprezy możemy od nich wypożyczyć takie urządzenia rekreacyjno rozrywkowe jak:
– trampoliny
– stanowiska łucznicze
– maszyna do popcornu oraz waty cukrowej
– piłkarzyki
– plac zabaw w postaci dmuchanych zamków
– mały tor przeszkód
– mała dmuchana zjeżdżalnia
– basen z kulami wodnymi
– inne usługi tj: malowanie buziek, iluzjonista, balonowe kracje

akademia rozrywki akademiarozrywki akademira

Zapewniamy Państwa, że akademia rozrywki podchodzi profesjonalnie do swoich kontrahentów. Obsługiwała w swojej karierze imprezy masowe nawet na 10 000 osób. Imponujący wynik, nieprawdaż? 🙂

Ogień? Tylko z Jumpfire!

Kolejna z firm które mamy zaszczyt przedstawić jest grupa Jumpfire z Koszalina zajmująca się fire show.
Czym jest fire show? To 20-30 minutowy pokaz tańca z ogniem przepełniony efektami pirotechnicznymi. Taki taniec wykonuje 5-6 osób które posiadają specjalne umiejętności, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że pokaz się uda, goście będą zachwyceni, a przy tym nikt nie ucierpi od płonących pochodni 🙂
Jak wygląda taki pokaz?
Pokaz połączony jest muzyką z efektami pirotechnicznymi i wcześniej wspomnianym tańcem.
Podkład muzyczny wraz z nagłośnieniem zapewnia grupa. Układy oraz charakter muzyki jest różny, specjalnie dostosowany do Państwa oczekiwań.
Jumpfirme zaczyna swój show od skromnego wejścia, powolnego machania kijami, pojkami, innymi emelentami. Po paru minutach rozkręcają imprezę. Każdy z gości podziwia ich wyczyn owacjami na stojąco.

fire show fireshow jumpfire
Podajemy bezpośredni kontakt do grupy: https://www.facebook.com/JumpFire-Fireshow-772091149558282/

Atrakcje trzeba uwiecznić!

Trzecią, lecz nie ostatnią z firm z którą współpracujemy i z ręką na sercu możemy Państwu polecić jest www.foto-kamera.pl. Firma specjalizująca się w wideo filmowaniu oraz fotografii pamiątkowej. Naprawdę robią kawał dobrej roboty, a w przy tym Marta i Jacek są przesympatycznymi osobami 😉 Dzięki ich ogromnym umiejętnościom oraz profesjonalnym sprzętem, którym dysponują możecie być Państwo pewni spektakularnego rezultatu.
Oto efekt pracy Jacka:

foto kamera fotokamera foto-kamera foto 2 foto